1990 yılına kadar faaliyetlerine devam eden HAYRETTİN  GÖNÜLSÖK MÜESSESESİ; 1990 yılında, faaliyetlerine SRS iNŞ.SAN. ve DIŞ Tic.L TD.ŞTi. olarak şirketleşerek inşaat taahhüt, Elektrik proje müşavirlik taahhüt işlerini faaliyetlerine katmıştır.
Temeli 1960 yılına dayanan SRS kurumsal , bünyesinde şirketler açarak büyümüştür. 3. kuşak olarak SRS  , dürüstlüğü ve memnuniyeti önplanda tutarak bugünlere kadar gelmiş , 1960 tan beri devam eden müşteri portföyüyle , güvene dayalı temeli sağlam, istikrarı bozmadan yoluna devam etmiştir. 
SRS; Amerika , Almanya,İsrail,Yunanistan,Fransa, Hollanda, Dubai , Suudi Arabistan ve Ukrayna'ya yapmış olduğu Mobilyanın  yanında 
Özel Dekorasyon ihracatları ile Dünya pazarında da yerini almıştır.   
 
    
 
 
1996 yılında mobilya dekorasyon işleri, otel mobilyaları, banyo ve mutfak dolabı konularında perakende , toptan  ve ihracata dönük  hizmet vermek üzere SRS grup bünyesinde SRS MOBİLYA DEKORASYON SAN.ve Tic.LTD.ŞTi. kurulmuştur.
1996 yılından bu yana mutfak, banyo ve dekorasyon proje, üretim ve satışında, yılların bilgisini ve profesyonelliğini taşıyan uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Kurulduğu tarihten beri oteller iş merkezleri, toplu konutlar, villalar, hastaneler gibi birçok birimlerin taleplerini karşılayan SRS MOBİLYA, mevcut üretim kapasitesini daha da büyütüp artan talepleri zamanında ve eksiksiz müşterilerine ulaştırmaktadır.
Mekanlarda  estetik ve fonksiyonel, kalıcı ve zevkli çözümler üretebilmek için, SRS Mobilya'nın konusunda uzman mimarları tarafından projelendirilmektedir. Zevkinize göre projelendirilen ve üretilen modülleriniz  yine SRS Mobilya'nın uzman montaj ekibi tarafından titizlikle ve hızla monte edilir.Montaj bitimine kadar devam eden profesyonel çalışmalar, satış sonrası hizmetler ekibinin tecrübeli elemanlarının "koşulsuz müşteri memnuniyeti" ilkesiyle devam eder.
 
 
 
 
 
1990 yılında Mühendislik ve  Elektrik  taahhüt hizmetleri  vermek üzere SRS grup bünyesinde SRS  Mühendislik İnşaat Elektrik.ve TİC .LTD. ŞTİ. kurulmuştur.1990 yılından itibaren çeşitli villa ,konut, süpermarket, otel, showroom,ofis,fabrika,mağaza,restaurant, ticaret merkezi ve bankaların tüm Mühendislik ve Elektrik taahhüt işlerini  referansları arasına eklemiştir.Mekanlarda  estetik ve fonksiyonel, kalıcı ve zevkli çözümler üretebilmek için,
SRS Mühendislik'in konusunda uzman mühendisleri tarafından mekanlar  profesyonellikle projelendirilmektedir. Zevkinize göre projelendirilen ve uygulanan projeler yine SRS Mühendislik'in uzman uygulama  ekibi tarafından 
titizlikle ve hızla uygulanır.Uygulama  bitimine kadar devam eden profesyonel çalışmalar, satış sonrası hizmetler ekibinin tecrübelielemanlarının "koşulsuz müşteri memnuniyeti" ilkesiyle devam eder.
 
 
 
 
 
1990 yılında Dekorasyon ve Mimarlık hizmetleri  vermek üzere SRS grup bünyesinde SRS Yapı Dekorasyon San. TİC. LTD.ŞTİ. kurulmuştur.
1990 yılından itibaren çeşitli villa konut,süpermarket,otel,showroom,ofis,fabrika,mağaza,restaurant, ticaret merkezi ve bankaların tüm Dış cephe veya iç mekan projelerini referansları arasına eklemiştir.Mekanlarda estetik,ergonomik, kalıcı ve zevkli çözümler üretebilmek için, SRS Yapı'nın konusunda uzman mimarları ve içmimarları  tarafından mekanlar  profesyonellikle ve zevkinize göre projelendirilerek uygulanan projeler yine SRS Yapı'nın uzman uygulama  ekibi tarafından mimarlarımızın gözetiminde eksiksiz ,  titizlikle ve hızla uygulanır.
3D çizimlerle sunumu yapılan projelerimizin uygulama  bitimine kadar devam eden profesyonel çalışmalarımız, satış sonrası hizmetler ekibinin tecrübeli elemanlarının "koşulsuz müşteri memnuniyeti" ilkesiyle devam eder.
 
 
 
 
 
Ankastre İthalat ve satışı ile 2000 yılı içinde SRS bünyesinde kurulan şirketimiz 2003 yılında Faber/İtalya Ürünlerini Türkiye pazarına sokarak hizmet vermeye başlamıştır.
Daha Sonra  2004 Yılında Cata ve Nardi (İtalya) ile İthal Ankastre Serilerine devam etmiştir.
2005  yılından itibaren daha iyi hizmet verebilmek amacıyla reccini Markası ile yoluna devam etmiştir.2011 yılında Galvamet (İtalya) ile yaptığı ortaklık sonucu reccini exclusive serisi ile de Türkiye pazarında yerini almıştır.
 
 
 
 
 
Merkezi Temizlik Sistemleri hizmeti vermek amacıyla 1998 yılında SRS grup bünyesine katılan  Sinteks Merkezi Temizlik Sistemleri Türkiye pazarına girerek İsveç  ve Kanada dan sonra ülkemizde de hizmet vermeye başlamıştır.İsveç te sağlık kurallarına uygunluk verilebilmesi için toplu konutlara bu sistemin konulması zorunluluk olmuştur. Ülkemizde toplu konutlarda ve gemi, yat gibi deniz araçlarında kullanılan Sinteks Merkezi Temizlik Sistemleri Türkiye pazarına yoluna devam etmektedir.